3 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !

 


תחזית יומית למזל  עקרב
ראשון 26.3

הירח נע כעת בתאומים ולכן ממוקם בבית ה-8 של המפה מה שמגביר רצון לקניות ורכישות ומפנה יותר תשומת לב להקשר הכלכלי כספי . מכיוון אחר תתכן התחדשות כל שהי. אתם בתקופה של מצבי אקראיות הפתעות ואפשרות לנתק ממשהו או מישהו שלא ניתן להמשיך עימם יותר .


 

ניתן לצפות ב12 ההרצאות המצולמות על 12 המזלות ב-screenz.tvהאתר החדש שלי באנגלית : www.astrowiz.me ( ניתן לעשות גוגלטרנסלייט לעברית )ניתן לתאם עימי פגישה לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית . קיימת כמו כן אפשרות של שיחת טלפון במימד האישי . לתאום-098948473למעונינים בקורס אסטרולוגיה ניתן לפנות אלי.
תחזית שבועית למזל עקרב
טווח חיזוי 24.3-1.4

מסע השמש בטלה מפעיל את קוטביות הבתים 6-12 ולכן מגביר הקשר מקצועי כולל צורך לדייק ולישלוט בפרטים הקטנים אך יחד עם אלה נראה שצריך להראות גם גישה של יותר טיפול הקרבה והזדהות סביב אדם או נושא מסוימים שזקוקים לקרבתכם. משהו מאכזב אולי חסר או מתבטל זמנית.חשוב להדגיש את מיקומו של פלוטו בדלי שמתחיל לייצר ניתוק ושינוי ומאלץ אתכם לפעול בצורה יותר אישית ועצמאית משלכם בלא לחזור על דפוסי העבר שלא יעזרו לקדם כעת את הנסיבות. 

בקרו באתר האסטרולוגי -נומרלוגי החדש שלי הוא מכיל יישומים חדשניים של ניתוח וחיזוי :

 www.astrowiz.me ניתן לעשות גוגל טרנסלייט שיתרגם את הטקסטים לעברית.

מגמות שנתיות :

 2023. מיקומו של יופיטר בטלה בבית ה-6 במהלך ישיר יחבר ביו עבודה ללימודים ורעיונות חדשים אולי אף בהקשר לארצות אחרות וטוב גם לריפוי במימד הבריאותי. . סאטורן יעבור לדגים באביב הקרוב ויביא התחזקות מקצועית על בסיס יותר הכרה תהודה ופרסום לפעילותכם.עקרבים שנולדו בשלישון השני של המזל חשים את הזוית הקוטבית של אורנוס לשמש שלהם משור ולכן מגבירים עצמאות ומתנתקים מימה שלא ניתן להמשיך איתו יותר . אורנוס מטבעו מאיץ תהליכים קדימה ומשחרר מן העבר הן הפרקטי והן הפסיכולוגי.

לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים ברדיו ובטלבזיה וגם במופעים.הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי (הוצ אסטרולוג\ידיעות) ישנו בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג:yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על עקרב )ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית וישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד . -098948473 .