3 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !


תחזית יומית למזל קשת
ראשון 26.3

הירח בתאומים מחזק ומגביר לכם אנרגיות חיוביות ויכולת להניע את הדברים שעל הפרק. מסעו בבית ה-7 קוטבי של המפה תורם לניראות הופעה ולבוש. הראו מוכנות לשיתופי פעולה עם מי שיכול לתרום לקידום הנושאים כעת. ניתן לצפות ב12 ההרצאות על 12 במזלות במסגרת screenz.tv.האתר החדש שלי באנגלית : www.astrowiz.me ( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט לעברית)ניתן לתאם פגישות לניתוח וחיזוי מפה אסטרולוגית . קיימת גם אפשרות לבצע שיחת טלפון במימד אסטרולוגי אישי עימי. 098948473לגבי קורס אסטרולוגיה ניתן ליצור עימי קשר .

 


ירון ליבנה 

הקורס החדש באסטרולוגיה יפתח ב8.2 במדיטבע פתח תקוה . הקורס יכלול 8 מפגשים של 3 שעות כל מפגש בימי רביעי מ17-20. ויכיל את רעיונות העומק הפילוסופים-רוחניים של 12 המזלות יחד עם ניתוח וחיזוי ויישומים נוספים .
לפרטים והרשמה : 03-9233946האתר החדש שלי באנגלית : www.astrowiz.me ( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט לעברית)ניתן לתאם פגישות לניתוח וחיזוי מפה אסטרולוגית . קיימת גם אפשרות לבצע שיחת טלפון במימד אסטרולוגי אישי עימי. 098948473לגבי קורס אסטרולוגיה ניתן ליצור עימי קשר .


תחזית שבועית למזל קשת

תחזית שבועית למזל קשת

טווח חיזוי: 24.3-1.4

מסעם של השמש ומרקורי בטלה מחזק ומגביר לכם אנרגיות חיוביות אך יכול לייצר מצבי אקראיות הפתעות ונתק סביב משהו או מישהו . ונוס בשור מצריכה כעת לנהל דיאלוג על בסיס מאוזן עם מי שצריך להגיע עימו להסכמות. מרס בסרטן בבית ה-8 מגביר מתח מיני רגשי ומאפשר אצל הקשתיות הפנויות היסחפות רומנטית מהירה. יופיטר ממשיך במסעו בטלה ומייצר עומס ולחצי זמן סביב עבודה ומטלות מקצועיות.


 www.astrowiz .me ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט מתורגם לעברית .


מגמות שנתיות :

יופיטר נמצא כעת בטלה בבית ה-5 של המפה ולכן יכוון ליותר עצמאות ואפשרות לקבלת פרסום והכרה לפעילותכם . יהיו הפתעות ומימדים של חדשנות שיופיעו בחיים . 23 טובה ללימודים נסיעות וספורט . משהו באופן המחשבה וההסתכלות על החיים ישתנה ויגביר הרגשה יותר מיסטית רוחנית יצירתית ופילוסופית לגבי המתרחש אתכם ובכלל . מיקום זה של יופיטר בבית ה-5 של המפה טוב לרומנטיקה ואהבה ויכול לייצר יותר פרסום והכרה לפעילותכם וגם יגביר יצירתיות.. אורנוס בשור יביא שינויים בעבודה ובדפוסי הפעילות לכיוון עצמאי וחדשני יותר . כמו כן יגבר מודעות בכל ההקשרי גוף=נפש בנושאי בריאות וריפוי .קשתים שנולדו בין-. 9-14.12 חשים את זוית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפתם האישית ולכן מרגישים בלבול ואי בהירות כמו גם תחושה שהדברים מצויים בסוג של הסגר או מעגליות ואפילו תחושת בדידות וחוסר תקשורת. זוית זו מגבירה מצבי קרבן והקרבה לא מאפשרת להתנתק מדברים ומייצרת אפילו מנגנוניי הכחשה וצורך לחבוש מסיכות ולשנות זהות...היצירתיות והרוחניות גוברים.לידיעה כללית: ניתן להתחבר עימי בפייס בוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים רדיו\טלבזיה.


הספר האחרון אינטרמצו אסטרולוגי ( ידיעות אחרונות\אסטרולוג) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי)
מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג:yaronlivne.wordpress.com( מצוי בשקופית הראשונה של האתר כולל המאמר על מזל קשת )ניתן ליצור עימי קשר לניתוח מפה אסטרולוגית הן בפגישה אישית אצלי בחדר העבודה והן בשיחת טלפון . לפרטים -098948473לגבי הקורס היה האסטרולוג והנומרלוג של עצמך ניתן ליצור עימי קשר .-09-8948473