3 דקות קריאה
03 Mar
03Marכל החדשות בקליק אחד !תחזית יומית למזל שור 
ראשון 26.3

הירח בתאומים אולי מכביד במקצת על ההרגשה כי הסובב מנדנד ומתנהג בכפיתיות . נסו להתעלם מהתנהגות גסה לא אמינה או לא נעימה של הסובב או מישהו מסויים . מכיוון אחר תתכן התחדשות ויותר מיקוד בהקשר הכלכלי כספי.

 

ניתן לצפות ב12 ההרצאות המצולמות על 12 המזלות ב-screenz.tvהאתר החדש שלי באנגלית : www.astrowiz.me ( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט לעברית )ניתן לתאם עמי פגישה \או שיחת טלפון לניתוח וחיזוי אסטרולוגי אישי . 09-8948473לגבי מעונינים בקורס אסטרולוגיה לפנות אלי . 

 

undefined

תחזית שבועית למזל שור
טווח חיזוי - 24.3-1.4

מסעם של השמש ומרקורי בטלה מייצר אולי קצת עייפות פיזית ונפשית יחד עם צורך להראות גישה של הקרבה טיפול והזדהות עם הסובב או מקורבים אך דומה שדברים מסתובבים במעגליות ומייצרים תחושת נצחיות וכרוניות כל שהי כעת. שימרו יותר על הבריאות שלכם ושל המקורבים שקצת ברגישות. יחד עם אלה מסעה של ונוס בשור מיטיבה עם הניראות לבוש ואסתטיקה ומגבירה רצון לזוגיות ורומנטיקה כמו גם רצון לקניות ורכישות. מחשבות בהקשר לנסיעות וטיולים ישנן כעת.

בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי באנגלית הוא מכיל יישומים מתקדמים של ניתוח וחיזוי: www.astrowiz.me ניתן לעשות גוגל טרנסלייט ולתרגם את הטקסט לעברית .

מגמות שנתיות :

2023ילידי השלישון השני של שור יחוו ב-2023 את הצמידות של אורנוס לשמש במפתם האישית ולכן יחושו ויאלצו לחוות ניתוקים ופרדות מימה או מי שלא ניתן להמשיך איתו יותר . המגע של אורנוס בעיקר יגביר עצמאות מקצועית וחדשנות בשטח העבודה . יופיטר בטלה מפעיל את הבית ה-12 ויאפשר נסיעות לימודים והרחבה של פילוסופית החיים ותפיסת העולם וטוב גם לפעילות יצירתית ורוחנית. .מיקומו של סאטורן בסוף דלי מכביד על ילידי סוף שור ומייצר עומס וצורך בהחלטות מקצועיות לעתיד.מביא כעת מחשבה על ההקשר המקצועי בצורך להעריך נכון מגמות עתידיות ויאפשר לפתח חדשנות מקצועית והתפתחויות משמעותיות בהקשר הקריירה . מעבר סאטורן באביב הקרוב לדגים יגביר שינוי במגמות של קריירה ועבודה בעיקר אולי לחדשנות וכיוון יותר עצמאי מבחינתכם.לידיעה: 

ניתן להתחבר עימי בפיס בוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמני השידורים, רדיו טלבזיה ומופעים.הספר האחרון שלי : אינטרמצו אסטרולוגי ( הוצאת ידיעות\אסטרולוגי) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי).מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל שור )לגבי קורס אסטרולוגיה שמתוכנן לזמן הקרוב למעונינים יש לפנות אליי :09-8948473ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מפה אסטרולוגית אישית וניתן לקיים גם שיחות טלפון בנושא . לפרטים -098948473


מגמות שנתיות :2023