2 דקות קריאה
16 Jun
16Jun

רוצים לדעת עוד הקליקו על התמונה

כללית סמייל עפולה והעמקים :טלפון: 04-8519650

שדרות יצחק רבין 20, קומה 3, עפולה

כל החדשות בקליק אחד ! חדשות נטו העמקים  והגליל >

הורוסקופ שבועי גדי – תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי למזל גדי- תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי: מה עומד לקרות לילידי מזל גדי בשבוע הקרוב על פי מצב הכוכבים וניתוח אסטרולוגי לכל תחומי החיים

הורוסקופ שבועי 02.12.23-26.11.23. כדי להפיק את המירב מתחזית אסטרולוגית למזל גדי, מומלץ לקרוא את כל ההורוסקופ השבועי ולהשתמש במידע והטיפים שקיבלתם מהכוכבים.כוכבים ומזלות: הכוכבים אוראנוס ויופיטר מרעיפים עליכם ים של אנרגיות הרמוניות. כל שאתם צריכים לעשות הוא להושיט יד ולקצור את השפע, אך כלל לא ברור כי אתם עומדים לנהוג כך. השמש מכתירה אתכם בכתר המנהיגות.
ראשון עד שלישי: פרק זמן מצוין. הכרה בערך העצמי שלכם הייתה עושה את החיים הרבה יותר קלים. התהליך אולי אינו קל אבל אפשרי. אפשר גם להיעזר בחבר קרוב, אם קשה לכם לבד. התת מודע שלכם עובד שעות נוספות ומכשיל אתכם במקומות מפתיעים. הצטרפות לקבוצת לימוד רוחנית העוסקת בתחומי מודעות היא צעד נבון.

 רביעי עד שבת: אם אין לכם יותר מידי חברים קרובים שיכולים לתת לכם כתף ותמיכה בשעות קשות, עליכם ליצור לעצמכם מעגלים חברתיים רחבים יותר. לא קל לכם כי אתם ביקורתיים מידי וגם לא מהססים לבטא את הרגשתכם. למראית עין, יש לכם יכולת התחברות והסתגלות מעולה למצבים אולם עמוק בפנים, אתם מתקשים להתמודד.
מיוחד לשבוע הקרוב: בתקשור שהתקיים לכבודכם בקלפי טוטם החיות, עלה בגורלכם קלף הזאב: המסר הוא – מישהו מסתיר מכם מידע שאתם זקוקים לו. צפויים לכם מזל וברכה ברגע בו תתחילו להחצין דימוי עצמי חיובי, ותפסיקו להתחשבן עם אירועים מן העבר. אם אתם חשים שיש משהו שמעכב אתכם מומלץ להעזר בפריסה אישית אונליין לקבלת תשובה אישית. לפריסת טארוט אישית, לחץ /לחצי כאן 

אינדקס מטפלים ויועצים מבית אלטרנטיבלי                                                   כניסה >

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.